Bier Proefglaasje Bedrukken

Vanaf  0,99per stuk, excl. btw — inclusief opdruk in de gekozen techniek

Een bier proefglaasje bedrukken met uw logo zorgt voor een herkenbare presentatie tijdens proeverijen, evenementen en in horecagelegenheden. Dit glazen proefglas op voet heeft een inhoud van 21,5 cl en een tapmaat van 15 cl. Het ontwerp is geschikt voor het serveren en presenteren van speciaalbier.

Voor brouwerijen, proeflokalen, bars en bierfestivals is dit proefglaasje praktisch promotiemateriaal. Door het glas met uw eigen logo te laten bedrukken, brengt u uw merk tijdens het schenken en proeven duidelijk onder de aandacht. Ook is het glas inzetbaar als zakelijk relatiegeschenk.

Kies een kies het aantal kleuren opdruk:
Bewerken
2. Kies aantal
Bewerken

Ontwerp aanleveren

Optioneel. Lever je bestand nu aan, of later na de bestelling. We maken altijd eerst een gratis digitale proefdruk.

Of voeg toe aan winkelwagen, ontwerp later.

Beschrijving

Dit mooie proefglas op voet is een essentieel hulpmiddel voor elke bierliefhebber en professional. Het glas is zorgvuldig ontworpen om de smaak en aroma’s van het bier volledig tot hun recht te laten komen. Dit glas is ideaal voor het gebruik in brouwerijen, proeflokalen, bars en bij bierfestivals.

Toepassingen van dit product

Een bedrukt bier proefglaasje is geschikt voor uiteenlopende promotionele toepassingen, waaronder:

  1. Bierproeverijen en brouwerijevenementen.
  2. Beurzen en horecavakdagen.
  3. Bierfestivals en promotiecampagnes.
  4. Relatiegeschenken en interne evenementen.

Bedrukking en personalisatie

Het bier proefglaasje wordt bedrukt met uw eigen logo. Zo kunt u het glas laten aansluiten bij de uitstraling van uw brouwerij, horecazaak, evenement of campagne. Vooraf ontvangt u een gratis digitaal ontwerp, zodat u kunt zien hoe uw logo op het proefglas wordt geplaatst.

Specificaties

Materiaal: Glas

Tapmaat: 15 cl

Inhoud randvol: 21,5 cl

Hoogte: 110 mm

Diameter: 60 mm

Minimale afname: 36 stuks

Levertijd: circa 2 weken

Veelgestelde vragen

Wat is de levertijd?

De levertijd is circa 2 weken na goedkeuring van het digitale voorbeeld.

Wat is de minimale afname?

De minimale afname is 36 stuks.

Kan ik een digitaal ontwerp ontvangen?

Ja, u ontvangt gratis een digitaal ontwerp met uw logo.

Welke druktechnieken zijn mogelijk?

Het bier proefglaasje wordt bedrukt met uw logo in 1 kleur, full colour of gravering.

Aanvullende informatie

Kies het aantal kleuren opdruk

Onbedrukt, 1 kleur opdruk, Full Colour, Graveren

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Bier Proefglaasje Bedrukken” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *